Žymos
Egiptas Londonas Rimvydas Liorančas Šaltis bedarbiai Užsienio lietuviai Atgimimas Italija sveikinimas Kauno oro uostas Sigita Limontaitė Costa Concordia Sniegas Muzika Internetas tyrimas Grožio procedūra Orų prognozė Birmingemas Pietų Amerika Ilgalaikis makiažas Arūnas Novikas vienatvė SveikataPasaulyje
Atėnuose baigėsi benzinas
2010-02-23, Parengė Evelina UŽDAVINYTĖ
Pasak streikininkų, dėl šių vyriausybės priemonių, kuriomis siekiama mažinti valstybės biudžeto deficitą, kiekvienas iš jų per metus praras vidutiniškai 2,2 tūkstančio eurų.
Šeštadienio vakare Atėnų teismas išnagrinėjo Graikijos finansų ministerijos kreipimąsi ir pripažino muitininkų streiko pratęsimą „neteisėtu“. Jeigu jie negrįš į darbą, tuomet, teismo sprendimu, Graikijos muitininkų federacijos valdomosios tarybos nariai turės mokėti 1 tūkst. eurų baudą už kiekvieną streiko dieną. Sekmadienį Federacija priims sprendimą dėl savo protesto akcijos likimo.
Be muitininkų leidimo naftos perdirbimo įmonės negali gabenti degalų į degalines. Todėl pastarosiomis dienomis beveik visoje Graikijoje pritrūko benzino, o ten, kur jo dar jo buvo, nusidriekė ilgos automobilių eilės.
Pastarosiomis dienomis dėl neseniai įvesto benzino mokesčio, pakėlusio kainas apie 12 procentų, taip pat spekuliacinio degalų brangimo, benzino kaina Atėnų degalinėse išaugo iki 1,6 euro už litrą.
Komentarai
Reklama
Naudingi telefonai
Lietuviškas knygynas Londone www.knygnesys.co.uk
Tel 07814672436
LTD kompanijų atidarymas, buhalterija
Tel 07857989917
Mokesčių grąžinimas
Tel 0785 798 9917







