Skaitomiausi

Skaitamiausi straipsniai
Skaitamiausi blogai

Horoskopai

Horoskopai

Pasaulis

Žudantis šaltis Europoje

2010-01-27
 Žudantis šaltis Europoje
Centrinę ir Rytų Europą sukaustė itin šalti orai. Atšiauri žiema glemžiasi vieną gyvybę po kitos. Vakarinę Turkijos dalį, Bulgariją ir Rumuniją užgriuvo stiprios pūgos ir labai dideli šalčiai. Užpustyti miesteliai ir kaimai, transporto sektoriuje tikras chaosas.
Rumunijoje temperatūra nukrito iki -34 °C, o stingdantis šaltis jau nusinešė 22 žmonių gyvybes. Užpustytuose Bulgarijos kaimuose ima trūkti būtiniausių produktų, bet skubantiesiems į pagalbą itin sunku pasiekti atokias vietoves.
 
Lenkijoje šią žiemą nuo šalčių jau žuvo 200 žmonių, per pastarąjį savaitgalį mirė dar 12. Dauguma aukų buvo benamiai arba senyvo amžiaus žmonės.
 
Vokietijos atstovai teigia, kad ši žiema – pati atšiauriausia per pastarąjį dešimtmetį. Šalies aukų skaičius jau pasiekė 14. Dėl itin blogų oro sąlygų buvo uždarytas Frankfurto oro uostas.
 
Ateinančiomis dienomis sinoptikai žada dar didesnius šalčius.
 

Grįžti

Komentarai (0)

Komentarų nėra.
Vardas*:
El.paštas*: (nebus rodomas)
Komentaras*:
Apsaugos kodas: captcha
Apsaugos kodas*:
 

Naudingi telefonai

Visi reikalingi JK dokumentai
Tel 0208 5360 065

Vežu į oro uostus
Tel 0778 6038 410

Mokesčių grąžinimas
Tel 0785 798 9917

Reklama

Facebook

Daugiau TIESOJE