Pramogos

Teskto dydis: A+ A-

R. Keatingas gailisi išleidęs autobiografiją685

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2012-08-20
R. Keatingas gailisi išleidęs autobiografiją
R.Keatingas teigia paskubėjęs išleisti savo gyvenimo istoriją

Dainininkas Ronanas Keatingas paskelbė besigailintis, kad išleido savo biografinę knygą prieš dešimtmetį, mat, tuo metu jo gyvenimas dar nebuvęs pakankamai įdomus, pranešė Standard.co.uk.

 Buvusi „Boyzone“ žvaigždė sakė, kad norėtų duoti patarimą jaunesniam sau ir palaukti prieš rašant biografiją vos sulaukus 24 metų: „Savo biografiją pavadinčiau nesubrendusia, tuo metu, kai ją rašiau, aš pats dar buvau vaikas“. Tai pasakyti atlikėją paskatino tarsi blynai kepamos jaunų garsenybių autobiografijos: „Galėčiau patarti jaunimui nepulti rašyti savo gyvenimo istorijos vos paragavus pirmųjų šlovės spindulių, jūsų ateitis bus kur kas įdomesnė, o knygą parašyti spėsite visada“.
Šiuolaikinės žvaigždutės skuba pateikdamos pasauliui save tokias, kokios yra, vyresni atlikėjai biografijas dažniausiai leidžia perkopę penkiasdešimtmetį. Pavyzdžiui, Keithas Richardsas iš „Rolling Stones“ savo biografiją išleido sulaukęs 66 metų, Rodas Stewartas – būdamas 67 metų.
 
Tuo metu, kai R. Keatingas rašė biografiją, jis buvo sėkmingai pradėjęs solo karjerą ir jam puikiai sekėsi asmeninis gyvenimas. „Praėjo 11 metų, kai išleidau savo biografiją, per tą laiką išsiskyriau su savo žmona, su kuria gyvenau 14 metų, prieš trejus metus iš gyvenimo išėjo mano artimas draugas. Štai tokie potyriai daro biografijas įdomias, juk mes ne tik garsenybės, mes tokie pat žmonės“ – atviravo atlikėjas.
 

Žymos: Muzika

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Savaitės filmas: „Beždžionių planetos aušra“ („Dawn of the Planet of the Apes”) 294

M. Starkų ir V. Radzevičių į Australiją išsiuntė „Facebook“ sekėjai236

K. Kardashian išbando braškių dietą.269

Savaitės filmas: „Beždžionių planetos aušra („Dawn of the Planet of the Apes”) M. Starkų ir V. Radzevičių į Australiją išsiuntė „Facebook sekėjai K. Kardashian išbando braškių dietą.
 

G.Rinkevičiaus žmona atliks pagrindinį vaidmenį seriale269

Mortos Tiesa. Ką, kilus karui, darytume su Lietuva?570

Beyoncé ir Jay-Z šeima griūva171

G.Rinkevičiaus žmona atliks pagrindinį vaidmenį seriale Mortos Tiesa. Ką, kilus karui, darytume su Lietuva? Beyoncé ir Jay-Z šeima griūva
 

D. Beckhamas paverstas aukso statula 156

Imigranto sukurta imperija „Marks & Spencer“428

Eva Mendes laukiasi?215

D. Beckhamas paverstas aukso statula Imigranto sukurta imperija „Marks & Spencer Eva Mendes laukiasi?
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE