Pasaulyje

Teskto dydis: A+ A-

Madonna per koncertą rusų valdžiai bandė įkrėsti sveiko proto603

BBC ir Tiesa.com inf.   |   2012-08-08
Madonna per koncertą rusų valdžiai bandė įkrėsti sveiko proto
Madonna kalbėjo, kad atlikėjai privalo turėti saviraiškos laisvę.

JAV muzikos žvaigždė Madonna per koncertą Maskvoje reikalavo paleisti tris suimtas rusų pankroko grupės „Pussy Riot“ nares.

Atlikėjų protestas katedroje prieš Kremliaus vadovą Vladimirą Putiną nekėlė grėsmės nei tikėjimui, bei vyriausybei, pareiškė ji koncerte, kurio klausėsi per 20 000 žmonių. „Šios trys merginos – Nadia, Maša ir Katia – padarė kažką drąsaus. Jos už tai sumokėjo. Ir aš meldžiuosi, kad jos būtų paleistos“, – kalbėjo Madonna Olimpiniame stadione.
Apnuogintą dainininkės nugarą puošė užrašas „Pussy Riot“, ji dainavo gulėdama ant scenos su juoda skara ant galvos. Renginyje buvo daug krikščioniškos simbolikos su kryžiais ir ikonomis.
„Aš atvykau iš Amerikos, kur mes galime laisvai reikšti savo nuomonę, jei kiti su ja ir nesutinka, jei ir vyriausybė su mano nuomone nesutinka. Visa tai yra demokratija“, – rusų žiniasklaida citavo Madonną.
 
Chuliganizmu iš religinės neapykantos apkaltintos „Pussy Riot“ narės buvo sulaikytos vasarį po to, kai Kristaus Išganytojo katedroje Maskvoje surengė protestą. Jos su kaukėmis katedroje meldėsi, kad Rusija būtų išganyta nuo V. Putino. Prokurorai siūlo muzikantėms skirti po 3 metus nelaisvės.
 
 
 

Žymos: Rusija, Madonna

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Popiežius atliko ritualą – plovė kojas vyrams 239

Pasaulio galingieji bandys susitarti dėl taikos289

Rusijoje išteisintas ekstremaliais pasirodymais pagarsėjęs menininkas  290

Popiežius atliko ritualą – plovė kojas vyrams Pasaulio galingieji bandys susitarti dėl taikos Rusijoje išteisintas ekstremaliais pasirodymais pagarsėjęs menininkas
 

JAV ir Europa ginkluojasi341

Ukraina: lūžio taškas ties Rusijos siena  227

Ekonominė krizė toliau skaudžiai kamuoja italus301

JAV ir Europa ginkluojasi Ukraina: lūžio taškas ties Rusijos siena Ekonominė krizė toliau skaudžiai kamuoja italus
 

Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais 311

Norvegijos gėjai bažnyčioje nesituoks 299

Ukrainoje – nauja Donecko respublika (atnaujinta)385

Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais Norvegijos gėjai bažnyčioje nesituoks Ukrainoje – nauja Donecko respublika (atnaujinta)

Daugiau TIESOJE