Akcijos, konkursai

Teskto dydis: A+ A-

Trečiąją konkurso savaitę – 6 nuotraukos (prasidėjo balsavimas)999

tiesa.com   |   2012-07-27
Trečiąją konkurso savaitę – 6 nuotraukos (prasidėjo balsavimas)
Konkurso nugalėtojas laimės kelionę dviems į Prahą

Trečiąją konkurso „Mano sporto vasarą“ savaitę skaitytojai atsiuntė šešias nuotraukas, kurios varžosi dėl savaitės prizų ir galimybės laimėti poilsį Prahoje. Už šios savaitės nuotraukas galima balsuoti iki antradienio 23:59.

 Nuotraukos patalpintos „Tiesos“ puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“. Už patikusią akimirką pakanka paspausti „like“. Ja taip pat galite pasidalinti su savo draugais. Šios savaitės nugalėtoją trečiadienį paskelbsime portale Tiesa.com ir savaitraščio „Tiesa“ naujausiame numeryje, kuris pasirodys ketvirtadienį.
 
 
Redakcija laukia jūsų nuotraukų, kuriose būtų užfiksuota bet kokio sporto akimirka. Nufotografavote žaidžiančius draugus ar giminaičius, o gal stebėjote įdomias varžybas? O galbūt pats aktyviai leidžiate vasarą? Atsiųskite nuotraukas mums elektroniniu paštukonkursas@tiesa.com ir rudenį keliaukite į aukso spalvomis nusidažančią Prahą.
 
 
 
„Tiesa“ konkurso nugalėtojui dovanos dvi paras romantiškame viešbutyje „GolfYacht Prague“ (2 asmenims) su pusryčiais. Tai – ne paprastas viešbutis vidurio Europos perle. „GolfYacht Prague“ viešbutis ir restoranas įsikūręs laive, prisišvartavusiame Vlatavos upėje. Nuo viešbučio iki miesto centro – 10 min. pėsčiomis. Restorane galima paskanauti čekų ir pasaulio virtuvės patiekalų.
 
 
Kiekvieną savaitę populiariausių nuotraukų autorių laukia konkurso rėmėjų „DFDS Seaways“ dovanos. Konkursą taip pat remia „MoneyGram“.
 
 
 
Konkurso sąlygos:
 
 
• Konkursas prasidėjo 2012 metų liepos 13-iąją, o balsavimas baigsis 2012 metų rugpjūčio 21-osios vidurnaktį. Nugalėtojas bus skelbiamas rugpjūčio 23-ąją.
 
• Konkurso finalas prasidės rugpjūčio 17 dieną ir truks iki rugpjūčio 21-osios vidurnakčio.
 
• Per savaitę vienas žmogus gali atsiųsti vieną nuotrauką.
 
• Redakcija pasilieka teisę nuotraukas naudoti savo reikmėms.
 
• Redakcija dovanoja dviems žmonėms dvi nakvynes su pusryčiais viešbutyje „GolfYacht Prague“.
 
• Konkurso nugalėtojas turės pats rezervuoti apartamentus ir pasirūpinti kelione.
 
 

Žymos: Fotokonkursas

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

TIESA skelbia konkursą – „Mūsų šeimos Velykų patiekalas“860

Išrinkite 2013-ųjų metų įvykį bei populiariausią straipsnį1449

Dalyvaukite konkurse „Mūsų Kalėdų eglutė“ 2029

TIESA skelbia konkursą –  „Mūsų šeimos Velykų patiekalas Išrinkite 2013-ųjų metų įvykį bei populiariausią straipsnį Dalyvaukite konkurse „Mūsų Kalėdų eglutė
 

Lietuva pasiryžo eksperimentui328

Lietuva pasiryžo eksperimentui367

Skelbiama atranka į mergaičių konkursą „Žvaigždutė JK 2013“2231

Lietuva pasiryžo eksperimentui Lietuva pasiryžo eksperimentui Skelbiama atranka į mergaičių konkursą „Žvaigždutė JK 2013
 

Skelbiame knygos-fotoalbumo „Miškan eini“ laimėtoją2028

Skelbiame konkurso „Mano vasara“ nugalėtojus 1358

Skelbiame konkurso „Mano vasara“ VI-ojo etapo nugalėtoją!818

Skelbiame knygos-fotoalbumo „Miškan eini laimėtoją Skelbiame konkurso „Mano vasara nugalėtojus Skelbiame konkurso „Mano vasara VI-ojo etapo nugalėtoją!

Daugiau TIESOJE