Sportas

Teskto dydis: A+ A-

Amsterdamo „Ajax” sutriškino Škotijos „Celtic”

Gabrielė Rutkauskaitė   |   2012-07-22
Amsterdamo „Ajax” sutriškino Škotijos „Celtic”
"Ajax" žaidėjai džiaugėsi pergale

Šį savaitgalį Amsterdame buvo galima išgirsti ne vieną ir ne du škotišku akcentu kalbančius piliečius. Čia jie atvyko pažiūreti draugiško futbolo mačo tarp Amsterdamo „Ajax” ir Škotijos, Glazgou futbolo klubo „Celtic”. Deja, škotai ir kiti „Celtic” fanai turėjo nusivilti. Tai buvo pražūtinga naktis Neilui Lennonui ir jo žaidėjams. Glazgou klubas liko sutriuškintas rezultatu keturi – nulis.

 Stadiono šeiminkai parodė kas yra tikrieji aikštės valdovai. Kamuolys tą vakarą daugiausiai buvo Amsterdamo klubo aikštės pusėje. Dar kėliniui neįpusėjus, tryliktą minutę įvartį įmušė dešimtas numeris Siemas De Jongas, kuris pirmą kartą debiutavo „Ajax” klube 2007- aisias metais.
 
Nepraėjus nė dešimt minučių, pasižymėjo kitas sportininkas. Iš Islandijos kilęs „Ajax” futbolininkas Kolbeinnas Sigthórssonas, įmušė dar vieną įvartį, taip dar kartą nuliūdindamas „Celtic” sirgalius. O, šie vistiek nepasidavė ir tribunose dainavo dainas.Viena iš jų buvo legendinio Bobo Marley „Don’t worry, about a thing — ‘cause every little thing gonna be all right” (nesijaudinkit – viskas bus gerai, angl.). Deja,netgi optimistiškos dainos nepadėjo. Dvidešimt septintąją minutę įvartį įmušė dvidešimt dviejų metų futbolinkas Thulanis Serero. Po šio jis sušoko trumpą, turbūt, pergalės šokį.
 
 
 
Antrasis kėlinys buvo kiek ramesnis „Celtic” komandai. Pusė kėlinio praėjo, be įvarčių. Šešiasdešimt penktąją minutę įvartį įmušė numeris septyniolika – Siemas de Jongas. Tai buvo paskutinis įvartis, po kurio užgęso sirgalių viltis ir optimistiškos dainos.
 

Žymos: Futbolas, Škotija, Amsterdamas

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

„Ambasadorės taurę” iškėlė „BalticStaff” komanda

M. Schumacheris – paralyžiuotas ir nekalba

J. Kazlauskas: „Tapti geriausiu pasaulyje „Sabui“ sutrukdė traumos“

„Ambasadorės taurę” iškėlė „BalticStaff” komanda M. Schumacheris – paralyžiuotas ir nekalba J. Kazlauskas: „Tapti geriausiu pasaulyje „Sabui sutrukdė traumos
 

Lietuvos futbolas: žodžių karas ir atsiprašymai

Traumuotus rinktinės senbuvius keičia jaunimas

Kuris Dakaras sudėtingesnis?

Lietuvos futbolas: žodžių karas ir atsiprašymai Traumuotus rinktinės senbuvius keičia jaunimas Kuris Dakaras sudėtingesnis?
 

Dėl Didžiosios taurės kausis favoritai

Varžovai du kartus patiesė J. Valančiūną

Mėgėjų kovose – triuškinančios favoritų pergalės

Dėl Didžiosios taurės kausis favoritai Varžovai du kartus patiesė J. Valančiūną Mėgėjų kovose – triuškinančios favoritų pergalės
 

R. Berankis grįžo į 100-tuką

Iš duobės lipantis „Žalgiris“ turi dar vieną rėmėją

R. Meilutytei – eilinis aukso medalis

R. Berankis grįžo į 100-tuką Iš duobės lipantis „Žalgiris turi dar vieną rėmėją R. Meilutytei – eilinis aukso medalis
 

Futbolo čempionų vardą apgynė vilniečiai

Rusas išgelbėjo „Gazprom“ remiamą klubą

Po principinės pergalės – dar viena gera žinia

Futbolo čempionų vardą apgynė vilniečiai Rusas išgelbėjo „Gazprom remiamą klubą Po principinės pergalės – dar viena gera žinia
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE