Lietuva

Teskto dydis: A+ A-

Šalčininkus aptalžė kruša, audra vartė medžius749

Šalčininkų savivaldybė nuostolius skaičiuos savaitę.   |   2012-07-09
Šalčininkus aptalžė kruša, audra vartė medžius
Asociatyvi nuotr.

Pirmadienį ryte Šalčininkus aptalžė smarki kruša, o stiprus vėjas visame miestelyje vartė medžius. Gamtos stichija taip pat kilojo stogus, daužė langus ir sutrikdė elektros tiekimą.

Dalis Šalčininkų pirmadienį apie pietus dar neturėjo elektros. Kada bus pašalinti audros padariniai kol kas lieka neaišku. Kruša, anot vietinių gyventojų, sunaikino didžiąją dalį pasėlių. Eismo informacijos centras pranešė, kad dėl nukritusių ant kelio elektros laidų, uždraustas eismas krašto kelio Šalčininkai–Dieveniškės–Krakūnai nuo pirmojo iki penktojo kilometro. Eismas kreipiamas vietos keliais, rašė lrytas.lt. Nuo kelių šalinamos nulaužtos medžių šakos.
Šalčininkus audra užklupo po labai karšto savaitgalio. Visoje Lietuvoje pastarąsias tris-keturias dienas tvyrojo didesnis kaip 30 laipsnių karštis. Sekmadienį audra užklupo ir Švenčionių rajoną. Ten taip pat buvo sutrikdytas elektros tiekimą, ant kelių virto medžiai.
 
 

Žymos: Audra

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Turtingiausių politikų rokiruotės136

N. Venckienė apie naujus įstatymus galvoja ir slapstydamasi 181

Katalikai laukia šviesos ir džiaugsmo šventės – šv. Velykų320

Turtingiausių politikų rokiruotės N. Venckienė apie naujus įstatymus galvoja ir slapstydamasi Katalikai laukia šviesos ir džiaugsmo šventės – šv. Velykų
 

Eurui – žalia šviesa336

Trakai skina laurus ir garsina Lietuvą 307

Didins pensijas? 339

Eurui – žalia šviesa Trakai skina laurus ir garsina Lietuvą Didins pensijas?
 

Atostogoms užsienyje ruošiasi rekordiškai daug lietuvių 231

Baigiasi brangus šildymo sezonas 313

Norima uždrausti vartoti alkoholį neturintiems 20-ties 293

Atostogoms užsienyje ruošiasi rekordiškai daug lietuvių Baigiasi brangus šildymo sezonas Norima uždrausti vartoti alkoholį neturintiems 20-ties

Daugiau TIESOJE