Gyvenimas Anglijoje

Teskto dydis: A+ A-

Skaitytojo laiškas: Mums, emigrantams, nerūpi Lietuvos politikų pažadai prieš rinkimus1620

Darius Butkevičius   |   2012-07-03
Skaitytojo laiškas: Mums, emigrantams, nerūpi Lietuvos politikų pažadai prieš rinkimus
Seimo rinkimai vyks spalio pabaigoje.

Artėjant rinkimams vėl labai madinga kalbėti apie emigrantus. Politikai atsiminė, kad ir mes kažkur esam, gyvenam savo gyvenimus ir nepučiam į „dūdą“, rūpinamės savo reikalais ir nevarginam sau galvų tuščiomis kalbomis, kurios skamba iš jų lūpų.


Jiems mūsų reikia tiktai vieną kartą per ketverius metus, o mums jų išvis nereikia. Mes toli nuo jų tuščių kalbų. Mums, gyvenantiems toli užsienyje, be teisės balsuoti už politikus tų šalių, kuriose mes gyvenam, tikrai neskauda galvos dėl tų tuščių pažadų, kuriuos galima perskaityti ar užgirsti Lietuvos interneto platybėse.
Mums, palikusiems savo tėvynę, rūpi tiktai grįžti kartas nuo karto pas savo pražilusius ainius, brolius , seseris ir draugus, jeigu tokiu dar liko. Mes matome viską iš šalies: jų rietenas, jų beprasmiškus melus, žmonių, dar likusių Lietuvoje, suskaldimą ir padalinimą į stovyklas. Kodėl mums turėtu rūpėti tušti politikuojančių žmonių „marazmai“, kai mums reikia gilintis į gyvenimo sistemą tose šalyse, kuriuose mes pasirinkome gyventi? Mes turime suprasti, kaip vyksta gyvenimas čia, ko iš mūsų norima ir kokios mūsų pareigos visuomenėje ir ar iš viso mes jas turime.
 
Ką jie turi mums pasiūlyti, kad mes grįžtume namo? Nuostabius Lietuvos miškus ir ežerus? Tai nėra jų miškai ir ežerai, tai yra gamta, o gamta nėra jų nuosavybė. Politikai gali mums priminti, kad mes turim mylėti ir gerbti savo Tėvynę, bet mes tai žinom ir suprantam geriau už juos, nes mes esam toli nuo jos ir mums širdį gelia daug dažniau negu jiems, ieškantiems pelno iš mūsų Tėvynės.
 
Mums Tėvynė yra daug svarbiau. Tai žemė, į kurią mes norėtume grįžti savo paskutinėje kelionėje šitame pasaulyje .
 
Taigi gal ir jums, esami ir būsimi politikai, laikas krautis kuprines ir iškeliauti į tolimas šalis? Gal tada jums prašviesės galvose, kaip mes gyvenam ir kas mums yra svarbu.
 
 

Žymos: Politika, Seimo rinkimai, Emigracija

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Naujas Londono oro uostas sukurs tūkstančius darbo vietų131

Kaip sutaupyti automobilio draudimui772

Svetainės, sumokančios pirkėjams už pirkimą700

Naujas Londono oro uostas sukurs tūkstančius darbo vietų Kaip sutaupyti automobilio draudimui Svetainės, sumokančios pirkėjams už pirkimą
 

Būstų kainos Anglijoje: naujas burbulas?1572

Mokesčių grąžinimas savarankiškai dirbantiems asmenims (self-employed)761

Biudžetas 2014: geros naujienos dirbantiems 3058

Būstų kainos Anglijoje: naujas burbulas? Mokesčių grąžinimas savarankiškai dirbantiems asmenims (self-employed) Biudžetas 2014: geros naujienos dirbantiems
 

Viskas, ką jums reikia žinoti apie pensijų kreditą (Pension Credit) 915

Lengvata vairuotojams - kaip sutaupyti draudžiant automobilį 1490

Laikas valgo jūsų pinigus806

Viskas, ką jums reikia žinoti apie pensijų kreditą (Pension Credit) Lengvata vairuotojams - kaip sutaupyti draudžiant automobilį Laikas valgo jūsų pinigus

Daugiau TIESOJE