Gyvenimas Anglijoje

Teksto dydis: A+ A-

Skaitytojo laiškas: Mums, emigrantams, nerūpi Lietuvos politikų pažadai prieš rinkimus

Darius Butkevičius   |   2012-07-03
Skaitytojo laiškas: Mums, emigrantams, nerūpi Lietuvos politikų pažadai prieš rinkimus
Seimo rinkimai vyks spalio pabaigoje.

Artėjant rinkimams vėl labai madinga kalbėti apie emigrantus. Politikai atsiminė, kad ir mes kažkur esam, gyvenam savo gyvenimus ir nepučiam į „dūdą“, rūpinamės savo reikalais ir nevarginam sau galvų tuščiomis kalbomis, kurios skamba iš jų lūpų.


Jiems mūsų reikia tiktai vieną kartą per ketverius metus, o mums jų išvis nereikia. Mes toli nuo jų tuščių kalbų. Mums, gyvenantiems toli užsienyje, be teisės balsuoti už politikus tų šalių, kuriose mes gyvenam, tikrai neskauda galvos dėl tų tuščių pažadų, kuriuos galima perskaityti ar užgirsti Lietuvos interneto platybėse.
Mums, palikusiems savo tėvynę, rūpi tiktai grįžti kartas nuo karto pas savo pražilusius ainius, brolius , seseris ir draugus, jeigu tokiu dar liko. Mes matome viską iš šalies: jų rietenas, jų beprasmiškus melus, žmonių, dar likusių Lietuvoje, suskaldimą ir padalinimą į stovyklas. Kodėl mums turėtu rūpėti tušti politikuojančių žmonių „marazmai“, kai mums reikia gilintis į gyvenimo sistemą tose šalyse, kuriuose mes pasirinkome gyventi? Mes turime suprasti, kaip vyksta gyvenimas čia, ko iš mūsų norima ir kokios mūsų pareigos visuomenėje ir ar iš viso mes jas turime.
 
Ką jie turi mums pasiūlyti, kad mes grįžtume namo? Nuostabius Lietuvos miškus ir ežerus? Tai nėra jų miškai ir ežerai, tai yra gamta, o gamta nėra jų nuosavybė. Politikai gali mums priminti, kad mes turim mylėti ir gerbti savo Tėvynę, bet mes tai žinom ir suprantam geriau už juos, nes mes esam toli nuo jos ir mums širdį gelia daug dažniau negu jiems, ieškantiems pelno iš mūsų Tėvynės.
 
Mums Tėvynė yra daug svarbiau. Tai žemė, į kurią mes norėtume grįžti savo paskutinėje kelionėje šitame pasaulyje .
 
Taigi gal ir jums, esami ir būsimi politikai, laikas krautis kuprines ir iškeliauti į tolimas šalis? Gal tada jums prašviesės galvose, kaip mes gyvenam ir kas mums yra svarbu.
 
 

Žymos: Politika, Seimo rinkimai, Emigracija

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Šildymo sezonas: kaip sutaupyti

2015: kaip šiemet gyventi taupiau? 

Nuomotis automobilį siūloma iš kaimyno

Šildymo sezonas: kaip sutaupyti 2015: kaip šiemet gyventi taupiau? Nuomotis automobilį siūloma iš kaimyno
 

Profesionalai pataria: kokius langus turėtumėte pasirinkti?

Ruoškitės: nauji mokestiniai metai – už kampo

Ką veikti Londone per šias Kalėdas? 

Profesionalai pataria: kokius langus turėtumėte pasirinkti? Ruoškitės: nauji mokestiniai metai – už kampo Ką veikti Londone per šias Kalėdas?
 

Populiariausi interneto tiekėjų pasiūlymai

Kaip tinkamai pasiskųsti

Skaitytojos laiškas: atsargiai, pinigus išviliojantys lietuviai!

Populiariausi interneto tiekėjų pasiūlymai Kaip tinkamai pasiskųsti Skaitytojos laiškas: atsargiai, pinigus išviliojantys lietuviai!
 

Nemokamos kalėdinės dovanos – kur ieškoti

Prasidėjo „Juodasis išpardavimų penktadienis“

6 būdai kaip už Kalėdines dovanas mokėti mažiau

Nemokamos kalėdinės dovanos – kur ieškoti Prasidėjo „Juodasis išpardavimų penktadienis 6 būdai kaip už Kalėdines dovanas mokėti mažiau
 

Anglijos gamta diktuoja automobilių madas 

Šildymo sezonas: kaip sutaupyti

Ar nepermokate už vyną?

Anglijos gamta diktuoja automobilių madas Šildymo sezonas: kaip sutaupyti Ar nepermokate už vyną?
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE