Jungtinė Karalystė

Teksto dydis: A+ A-

Šiaurės Angliją, Škotiją ir Š.Airiją skandina nauji potvyniai

BBC ir Tiesa.com inf.   |   2012-06-29
Šiaurės Angliją, Škotiją ir Š.Airiją skandina nauji potvyniai
Dalis laukų Anglijos šiaurėje virto ežerais.

Antrą dieną besitęsiantys potvyniai dalyje Jungtinės Karalystės apsunkino susisiekimą, sutrikdė elektros tiekimą. Dėl vandens stichijos buvo uždaryta dalis mokyklų.

Tarp Newcastle ir Edinburgho penktadienį nevažiuoja traukiniai, nes bėgius užvertė 30 tonų purvo nuošliauža. Taip pat sutriko susisiekimas tarp Newcastle ir Carlisle. Jeigu smarkiai nelis, traukinių eismą planuojama atnaujinti šeštadienį. Tūkstančiai namų rytų Anglijoje penktadienį dar neturėjo elektros.
Vidurio Anglija, Š.Airija ir Škotija taip pat kenčia nuo potvynių. Vienas žmogus žuvo Anglijoje, netoli Velso, kai jį pagavo staigiai pakilęs potvynio vanduo. Manoma, kad vyrui buvo apie 60 metų.
 
Gelbėjimo tarnybos praneša, kad naktį į ketvirtadienį sulaukė 1500 skambučių. Žmonės prašė pagalbos dėl lietaus, vėjo ir žaibų sukeltų nelaimių. Ten, kur negali važinėti traukiniai, žmones vežioja papildomi autobusai.
 
Š.Airijoje vanduo užliejo gyvenamuosius namus. Žmonės sako, kad jiems prireiks kelių mėnesių, kol viską galės sutvarkyti. Sinoptikai prognozuoja, kad ketvirtadienį lietaus maudytų teritorijų gyventojai galės lengviau atsikvėpti savaitgalį.
 
Potvyniai prasidėjo trečiadienį. Anglijos vidurinėje dalyje ketvirtadienį krito kruša. Gyventojų teigimu, ledo gabaliukai buvo tokio paties dydžio kaip golfo kamuoliukai.
 
 

Žymos: Š.Airija, Škotija, Potvynis, Gamta

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

D. Britanijai gresia radikalių islamistų išpuolis

Suimtas įtariamai prie mokyklų mergaites viliojęs vyras

Sukčiai įsigudrino vogti iš išmaniųjų telefonų

D. Britanijai gresia radikalių islamistų išpuolis Suimtas įtariamai prie mokyklų mergaites viliojęs vyras Sukčiai įsigudrino vogti iš išmaniųjų telefonų
 

Anglijos gyventojams pinga dujos

„Tiesos“ tyrimas: kaip sukčius telefonu bandė iškaulyti pinigų

Medikai nebespėja teikti būtiniausių paslaugų

Anglijos gyventojams pinga dujos „Tiesos tyrimas: kaip sukčius telefonu bandė iškaulyti pinigų Medikai nebespėja teikti būtiniausių paslaugų
 

Londono metro: artėja dar vienas streikas

Už kiek parduodamas brangiausias butas Anglijoje? 

Darbas Londone: bedarbiams skirs gyvenimo trenerius

Londono metro: artėja dar vienas streikas Už kiek parduodamas brangiausias butas Anglijoje? Darbas Londone: bedarbiams skirs gyvenimo trenerius
 

Šiurpus radinys Temzės upėje nustebino gelbėtojus

Dešimtys tūkstančių britų gyvena iš kitose šalyse gaunamų pašalpų

Pingant eurui - mažėja kelionių iš Anglijos kainos

Šiurpus radinys Temzės upėje nustebino gelbėtojus Dešimtys tūkstančių britų gyvena iš kitose šalyse gaunamų pašalpų Pingant eurui - mažėja kelionių iš Anglijos kainos
 

Jungtinė Karalystė – brangiausiųjų dešimtuke

Premjeras: „Dėl bedarbystės masto kalti imigrantai“

Audra Anglijoje pareikalavo pirmųjų aukų (stichija šėls iki pirmadienio) 

Jungtinė Karalystė – brangiausiųjų dešimtuke Premjeras: „Dėl bedarbystės masto kalti imigrantai Audra Anglijoje pareikalavo pirmųjų aukų (stichija šėls iki pirmadienio)
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE