Pramogos

Teskto dydis: A+ A-

Savaitės filmas: Fast Girls (video) 1003

Sigita Limontaitė   |   2012-06-28
Savaitės filmas: Fast Girls (video)
Kadras iš filmo.

Tai filmas, kurį tiesiog būtina pažiūrėti prieš Londono olimpines žaidynes. Dramos siužetas paprastas, bet sukrečiantis iki širdies gelmių: dvi merginos visą gyvenimą siekė vienos svajonės – tapti geriausiomis bėgikėmis pasaulyje.

Jos visad kovojo viena prieš kitą, tačiau pateko į bendrą nacionalinę komandą. Iš prasto Londono rajono kilusi juodaodė bėgikė, visą gyvenimą kovojusi dėl vietos po saule, susidūrė su baltaode beveik tokia pat gera bėgike. Merginos pakviečiamos dalyvauti nacionalinėje Didžiosios Britanijos komandoje Londono olimpinėse žaidynėse. Pagrindinė veikėja, kurią įkūnija Lenora Crichlow, išsiskiria nuostabia, emocionalia ir realybę atspindinčia vaidyba. Žiūrovas susitapatina su veikėja ir išgyvena kiekvieną jos džiaugsmo bei skausmo akimirką.
Filme besimezgantis romanas vystosi lėtai, žiūrovas supranta, kuo tai baigsis, tačiau scenarijus parašytas nesiremiant įprastomis klišėmis, ir atomazga įvyksta netikėtai ir jaudinamai. Bėgimo scenos tiesiog ištobulintos, o netikėtas sportinių sugebėjimų ppritaikymas merginoms patekus į bėdą dar sustiprina scenarijų.
 
Filmas patiks visiems, mėgstantiems dramas, sportą bei stiprias asmenybes.
 
Aktoriai: Lily James, Bradley Jamesas, Lenora Crichlow ir kiti.
 
Režisierius Reganas Hallas.
 
 

Žymos: Filmo apžvalga, Olimpiada, Sportas

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Dainininkės pokštas atsirūgo policininkui 91

Mortos Tiesa. Anglijoje darbo nerastų tik beždžionė632

Karališkuose rūmuose – žaislų paroda347

Dainininkės pokštas atsirūgo policininkui  Mortos Tiesa. Anglijoje darbo nerastų tik beždžionė Karališkuose rūmuose – žaislų paroda
 

Savaitės filmas: „Beždžionių planetos aušra“ („Dawn of the Planet of the Apes”) 366

M. Starkų ir V. Radzevičių į Australiją išsiuntė „Facebook“ sekėjai275

K. Kardashian išbando braškių dietą.297

Savaitės filmas: „Beždžionių planetos aušra („Dawn of the Planet of the Apes”) M. Starkų ir V. Radzevičių į Australiją išsiuntė „Facebook sekėjai K. Kardashian išbando braškių dietą.
 

G.Rinkevičiaus žmona atliks pagrindinį vaidmenį seriale274

Mortos Tiesa. Ką, kilus karui, darytume su Lietuva?597

Beyoncé ir Jay-Z šeima griūva180

G.Rinkevičiaus žmona atliks pagrindinį vaidmenį seriale Mortos Tiesa. Ką, kilus karui, darytume su Lietuva? Beyoncé ir Jay-Z šeima griūva
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE