TOP 100

Teskto dydis: A+ A-

Orų prognozė: vasariška savaitės pradžia3636

Tiesa.com inf.   |   2012-06-18
Orų prognozė: vasariška savaitės pradžia
Debesys Anglijoje išsisklaidyti turėtų pirmadienį po pietų.

Naujos savaitės pradžia D.Britanijoje turėtų būti kur kas ramesnė nei savaitgalis. Niūriausios sinoptikų prognozės neišsipildė ir didžiausia audros jėga per išeigines aplenkė šalį, o nuo pirmadienio vakaro į Angliją turėtų ateiti vasariški orai, nors itin karšta nebus.

Londone pirmadienį lis iki vėlyvos popietės, vėliau debesys turėtų išsisklaidyti. Dieną sušils iki 18 laipsnių, naktį bus apie 10 laipsnių. Sinoptikai prognozuoja, kad antradienį ir trečiadienį orai turėtų būti labai panašūs – dienomis švies saulė, bus mažai debesuota, sušils iki 20 laipsnių. Lietus prognozuojamas tik ketvirtadienį, bet trijų-keturių dienų prognozės D.Britanijoje retai pasitvirtina.
Rytų Anglijoje pirmadienį taip pat bus lietinga, sušils iki 16 laipsnių. Debesys kaip ir Londone turėtų prasisklaidyti po pietų. Antradienį ir trečiadienį lietaus nežadama, dienomis bus mažai debesuota, apie 19-20 šilumos.
 
Birminghame pirmadienį žadamas trumpalaikis lietus, bus apie 16 laipsnių. Antradienį ir trečiadienį, kaip ir kitose vietovėse, lietaus nežadama, dienomis šils iki 19 laipsnių. Manchesteryje pirmadienį gali iškristi keli lašai, antradienis turėtų būti visiškai giedras, šils iki 18 laipsnių, o trečiadienį danguje atsiras debesų, bet sušils iki 19 laipsnių.
 

Žymos: Orų prognozė, Vasara

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Orai Anglijoje: savaitgalį bus ir saulės, ir lietaus 370

Filmas savaitgaliui: „Beždžionių planetos aušra“192

Dailininkui S. Eidrigevičiui adresas nereikalingas 181

Orai Anglijoje: savaitgalį bus ir saulės, ir lietaus Filmas savaitgaliui: „Beždžionių planetos aušra Dailininkui S. Eidrigevičiui adresas nereikalingas
 

Nuodingos medūzos Anglijoje gąsdina poilsiautojus223

Angliją sukrėtė lietuvių žūtys3092

Kuršių neriją ir vėl siaubia ugnis317

Nuodingos medūzos Anglijoje gąsdina poilsiautojus Angliją sukrėtė lietuvių žūtys Kuršių neriją ir vėl siaubia ugnis
 

Atskleistos keistomis aplinkybėmis Anglijoje žuvusios lietuvių poros tapatybės8035

Mortos Tiesa. Kilus karui, ką darytume su Lietuva?577

Svaro kursas atostogaujantiems palankiausias per trejus metus740

Atskleistos keistomis aplinkybėmis Anglijoje žuvusios lietuvių poros tapatybės Mortos Tiesa. Kilus karui, ką darytume su Lietuva? Svaro kursas atostogaujantiems palankiausias per trejus metus
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE