TOP 100

Teskto dydis: A+ A-

Orų prognozė: savaitgalis bus šiltas, tačiau su lietumi2772

Tiesa.com inf.   |   2012-06-14
Orų prognozė: savaitgalis bus šiltas, tačiau su lietumi
Šeštadienį beveik visoje Anglijoje palis.

Artėjantis savaitgalis Anglijoje bus permainingas. Nors bus šilta, bet penktadienį ir šeštadienį visoje šalyje netruks lietaus, o debesys turėtų prasisklaidyti sekmadienį.Penktadienį Londone dieną sušils iki 18, palis, apie vidurdienį prognozuojami gausūs krituliai. Debeys turėtų prasisklaidyti vakare. Naktį bus apie 12 šilumos. Šeštadienį dieną taip pat palis, termometrai vėl rodys 18 laipsnių šilumos. Sekmadienį jau bus be lietaus, vėl apie 18 šilumos. Lietus greičiausiai sugrįš pirmadienį.
Rytų Anglijoje orai bus labai panšūs kaip ir Londone: penktadienį ir šeštadienį palis, dienomis bus apie 18 laipsnių šilumos. Sekmadienį debesys išsisklaidys, bus apie 19 šilumos.
 
Lietus savaitgalį gadins nuotaiką Birminghamo gyventojams – artimiausias tris dienas dienomis bus apie 16 laipnsių ir palis. Manchesteryje temperatūra bus tokia pati, tik šeštadienį šiame mieste prognozuojami gausūs krituliai. Penktadienį palis su pertraukomis, o sekmadienį turėtų būti be lietaus. Pirmadienis vėl žadamas lietingas.
 

Žymos: Orų prognozė, Manchesteris, Birminghamas

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Kuršių neriją ir vėl siaubia ugnis146

Atskleistos keistomis aplinkybėmis Anglijoje žuvusios lietuvių poros tapatybės7126

Mortos Tiesa. Ką, kilus karui, darytume su Lietuva?469

Kuršių neriją ir vėl siaubia ugnis Atskleistos keistomis aplinkybėmis Anglijoje žuvusios lietuvių poros tapatybės Mortos Tiesa. Ką, kilus karui, darytume su Lietuva?
 

Svaro kursas atostogaujantiems palankiausias per trejus metus131

Stratfordo gyventojams pigs transporto bilietai815

Policija Londono East Hamo rajone gaudė smauglius1744

Svaro kursas atostogaujantiems palankiausias per trejus metus Stratfordo gyventojams pigs transporto bilietai Policija Londono East Hamo rajone gaudė smauglius
 

D. Beckhamas paverstas aukso statula193

Pensininkams suteikta daugiau finansinės laisvės205

Orai Anglijoje: laukia vasariškai tvanki savaitė 517

D. Beckhamas paverstas aukso statula Pensininkams suteikta daugiau finansinės laisvės Orai Anglijoje: laukia vasariškai tvanki savaitė
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE