Pasaulyje

Teskto dydis: A+ A-

Naujiena Vokietijoje – maisto prekių automatas 907

Tiesa.com inf.   |   2012-06-06
Naujiena Vokietijoje – maisto prekių automatas
Automatas kasdien papildomas šviežiais mėsos gaminiais bei kitais produktais.

Apsukrus Vokietijos mėsininkas šalia savo parduotuvės pastatė dešrelių pardavimo aparatą, kad išalkę pirkėjai galėtų įsigyti jo gaminių ir tada, kai parduotuvė nedirbs, pranešė thelocal.de.

Pirkėjai, atvykę į Steffeno Schütze parduotuvę Friesinge, pasibaigus jos darbo valandoms, iš specialiai mėsai skirtų aparatų gali įsigyti skirtingų rūšių šviežių bei rūkytų dešrelių, salotų ir marinuotų kepsnių. Mėsininko tikslas buvo pastatyti maisto automatą, kad išalkę žmonės galėtų rasti visko, ko reikia sėkmingai iškylai ar lauko kepsniams paruošti.
„Pastatę automatą, jau per pirmąją dieną pardavėme apie 300 produktų. Negaliu sulaukti, kas bus, kai oras pagaliau taps tinkamas vasaros išvykoms“, – sakė S. Schütze. Mėsininkas papasakojo, kad maisto automato idėja kilo jam ir keliems draugams, kuomet jie sugalvojo išsikepti kepsnių, tačiau parduotuvės jau nebedirbo, tad vyrai turėjo pasitenkinti degalinėje pirktomis dešrelėmis.
 
Būdamas profesionalus mėsininkas, S. Schütze, švelniai tariant, nusivylė mėsos, pirktos degalinėje, kokybe. Vyras patikino, kad į savo maisto aparatą žiūri labai rimtai, kasdien jį papildo šviežių mėsos gaminių bei kitų produktų.
 
 

Žymos: Vokietija, Maistas, Mėsa

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Konfliktas Gazos ruože pareikalavo daugiau kaip 1000 aukų 92

Ispanijoje – daugiau naujų darbo vietų 237

Dar viena lėktuvo katastrofa 297

Konfliktas Gazos ruože pareikalavo daugiau kaip 1000 aukų Ispanijoje – daugiau naujų darbo vietų Dar viena lėktuvo katastrofa
 

Separatistai Ukrainoje ir toliau numušinėja lėktuvus 358

Ispanams atsitiesti padeda turistai 273

Lėktuvo katastrofa: artimųjų gedulą keičia pyktis252

Separatistai Ukrainoje ir toliau numušinėja lėktuvus Ispanams atsitiesti padeda turistai Lėktuvo katastrofa: artimųjų gedulą keičia pyktis
 

Kas Ukrainoje pražudė 298 žmones?  785

Vokiečiai sumušė atlyginimo rekordą430

Maskva: dešimčių žmonių mirtį lėmė darbo brokas309

Kas Ukrainoje pražudė 298 žmones? Vokiečiai sumušė atlyginimo rekordą Maskva: dešimčių žmonių mirtį lėmė darbo brokas
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE