Pasaulyje

Teskto dydis: A+ A-

Naujiena Vokietijoje – maisto prekių automatas 858

Tiesa.com inf.   |   2012-06-06
Naujiena Vokietijoje – maisto prekių automatas
Automatas kasdien papildomas šviežiais mėsos gaminiais bei kitais produktais.

Apsukrus Vokietijos mėsininkas šalia savo parduotuvės pastatė dešrelių pardavimo aparatą, kad išalkę pirkėjai galėtų įsigyti jo gaminių ir tada, kai parduotuvė nedirbs, pranešė thelocal.de.

Pirkėjai, atvykę į Steffeno Schütze parduotuvę Friesinge, pasibaigus jos darbo valandoms, iš specialiai mėsai skirtų aparatų gali įsigyti skirtingų rūšių šviežių bei rūkytų dešrelių, salotų ir marinuotų kepsnių. Mėsininko tikslas buvo pastatyti maisto automatą, kad išalkę žmonės galėtų rasti visko, ko reikia sėkmingai iškylai ar lauko kepsniams paruošti.
„Pastatę automatą, jau per pirmąją dieną pardavėme apie 300 produktų. Negaliu sulaukti, kas bus, kai oras pagaliau taps tinkamas vasaros išvykoms“, – sakė S. Schütze. Mėsininkas papasakojo, kad maisto automato idėja kilo jam ir keliems draugams, kuomet jie sugalvojo išsikepti kepsnių, tačiau parduotuvės jau nebedirbo, tad vyrai turėjo pasitenkinti degalinėje pirktomis dešrelėmis.
 
Būdamas profesionalus mėsininkas, S. Schütze, švelniai tariant, nusivylė mėsos, pirktos degalinėje, kokybe. Vyras patikino, kad į savo maisto aparatą žiūri labai rimtai, kasdien jį papildo šviežių mėsos gaminių bei kitų produktų.
 
 

Žymos: Vokietija, Maistas, Mėsa

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Žiaurūs nuomos rinkos ypatumai 171

Ispaniją iš krizės vaduoja turistai 158

Popiežius atliko ritualą – plovė kojas vyrams 291

Žiaurūs nuomos rinkos ypatumai Ispaniją iš krizės vaduoja turistai Popiežius atliko ritualą – plovė kojas vyrams
 

Pasaulio galingieji bandys susitarti dėl taikos332

Rusijoje išteisintas ekstremaliais pasirodymais pagarsėjęs menininkas  300

JAV ir Europa ginkluojasi349

Pasaulio galingieji bandys susitarti dėl taikos Rusijoje išteisintas ekstremaliais pasirodymais pagarsėjęs menininkas JAV ir Europa ginkluojasi
 

Ukraina: lūžio taškas ties Rusijos siena  231

Ekonominė krizė toliau skaudžiai kamuoja italus305

Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais 320

Ukraina: lūžio taškas ties Rusijos siena Ekonominė krizė toliau skaudžiai kamuoja italus Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais

Daugiau TIESOJE