Pasaulyje

Teskto dydis: A+ A-

Sankt Peterburge sumušti į gatves išėję seksualinių mažumų atstovai619

Delfi.lt ir Tiesa.com inf.   |   2012-05-18
Sankt Peterburge sumušti į gatves išėję seksualinių mažumų atstovai
Rusijoje seksualinių mažumų eitynes lydi smurtas.

Ketvirtadienio vakarą Sankt Peterburgo centre maždaug 100 seksualinių mažumų atstovų surengė protesto akciją, skirtą „tarptautinei kovos su homofobija dienai“, tačiau renginys tapo išpuoliu prieš pačius homoseksualus, portalą newsru.com citavo Delfi.lt.

Iš pradžių akcijos, vykusios Petrovsko parke, dalyvius puolė neįvardytas asmuo, ginkluotas dujiniu pistoletu. Jis vienam homoseksualui šovė tiesiai į veidą. Užpuolikas buvo sulaikytas policijos pareigūnų, o nukentėjusiuoju pasirūpino medikai.
Kai akcijos dalyvius iš protesto vietos bandė išgabenti specialus autobusas, kelios dešimtys jaunų žmonių, veidus slėpę po kaukėmis, sustabdė autobusą ir homoseksualams surengė kruviną akistatą, skelbia „Interfax“.
 
Iš pradžių agresyviai nusiteikęs jaunimas ėmė mėtyti dūminius užtaisus – autobuso vairuotojas nebematė kelio ir buvo priverstas sustoti. Tuomet jaunuoliai apsupo autobusą ir pradėjo šūkauti homoseksualus įžeidžiančius šūkius, daužė langus, agresyviai elgėsi.
 
Policijos pareigūnai chuliganus bandė sustabdyti, tačiau jie nepasidavė ir toliau puolė autobusą. Galiausiai akcijos dalyviams vis dėl to pavyko išvykti, nors jaunuoliai autobusą dar ilgai sekė iš paskos.
 
Homoseksualų kelias iš akcijos vietos buvo nusėtas stiklo šukėmis, o vietoje, kur autobusas buvo sustojęs, ant asfalto matėsi kraujo dėmės.
 
 

Žymos: Rusija, Protestas, Homofobija

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Pasaulio galingieji bandys susitarti dėl taikos135

Rusijoje išteisintas ekstremaliais pasirodymais pagarsėjęs menininkas  167

JAV ir Europa ginkluojasi246

Pasaulio galingieji bandys susitarti dėl taikos Rusijoje išteisintas ekstremaliais pasirodymais pagarsėjęs menininkas JAV ir Europa ginkluojasi
 

Ukraina: lūžio taškas ties Rusijos siena  211

Ekonominė krizė toliau skaudžiai kamuoja italus288

Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais 305

Ukraina: lūžio taškas ties Rusijos siena Ekonominė krizė toliau skaudžiai kamuoja italus Kruvina diena JAV mokykloje: mokinys badė peiliais
 

Norvegijos gėjai bažnyčioje nesituoks 294

Ukrainoje – nauja Donecko respublika (atnaujinta)378

Mistiškai dingęs lėktuvas sudužo atšiauriausioje pasaulio vietoje 646

Norvegijos gėjai bažnyčioje nesituoks Ukrainoje – nauja Donecko respublika (atnaujinta) Mistiškai dingęs lėktuvas sudužo atšiauriausioje pasaulio vietoje

Daugiau TIESOJE