Pasaulyje

Teskto dydis: A+ A-

Sankt Peterburge sumušti į gatves išėję seksualinių mažumų atstovai635

Delfi.lt ir Tiesa.com inf.   |   2012-05-18
Sankt Peterburge sumušti į gatves išėję seksualinių mažumų atstovai
Rusijoje seksualinių mažumų eitynes lydi smurtas.

Ketvirtadienio vakarą Sankt Peterburgo centre maždaug 100 seksualinių mažumų atstovų surengė protesto akciją, skirtą „tarptautinei kovos su homofobija dienai“, tačiau renginys tapo išpuoliu prieš pačius homoseksualus, portalą newsru.com citavo Delfi.lt.

Iš pradžių akcijos, vykusios Petrovsko parke, dalyvius puolė neįvardytas asmuo, ginkluotas dujiniu pistoletu. Jis vienam homoseksualui šovė tiesiai į veidą. Užpuolikas buvo sulaikytas policijos pareigūnų, o nukentėjusiuoju pasirūpino medikai.
Kai akcijos dalyvius iš protesto vietos bandė išgabenti specialus autobusas, kelios dešimtys jaunų žmonių, veidus slėpę po kaukėmis, sustabdė autobusą ir homoseksualams surengė kruviną akistatą, skelbia „Interfax“.
 
Iš pradžių agresyviai nusiteikęs jaunimas ėmė mėtyti dūminius užtaisus – autobuso vairuotojas nebematė kelio ir buvo priverstas sustoti. Tuomet jaunuoliai apsupo autobusą ir pradėjo šūkauti homoseksualus įžeidžiančius šūkius, daužė langus, agresyviai elgėsi.
 
Policijos pareigūnai chuliganus bandė sustabdyti, tačiau jie nepasidavė ir toliau puolė autobusą. Galiausiai akcijos dalyviams vis dėl to pavyko išvykti, nors jaunuoliai autobusą dar ilgai sekė iš paskos.
 
Homoseksualų kelias iš akcijos vietos buvo nusėtas stiklo šukėmis, o vietoje, kur autobusas buvo sustojęs, ant asfalto matėsi kraujo dėmės.
 
 

Žymos: Rusija, Protestas, Homofobija

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Separatistai Ukrainoje ir toliau numušinėja lėktuvus 164

Ispanams atsitiesti padeda turistai 159

Lėktuvo katastrofa: artimųjų gedulą keičia pyktis208

Separatistai Ukrainoje ir toliau numušinėja lėktuvus Ispanams atsitiesti padeda turistai Lėktuvo katastrofa: artimųjų gedulą keičia pyktis
 

Kas Ukrainoje pražudė 298 žmones?  762

Vokiečiai sumušė atlyginimo rekordą408

Maskva: dešimčių žmonių mirtį lėmė darbo brokas297

Kas Ukrainoje pražudė 298 žmones? Vokiečiai sumušė atlyginimo rekordą Maskva: dešimčių žmonių mirtį lėmė darbo brokas
 

Ukraina: buvęs prezidentas nerimauja dėl savo milijonų (papildyta)292

Teismo nuosprendis: atsiprašyti „Twitter“ tinkle 232

Ukraina: teroristai sunaikino ištisą armijos batalioną405

Ukraina: buvęs prezidentas nerimauja dėl savo milijonų (papildyta) Teismo nuosprendis: atsiprašyti „Twitter tinkle Ukraina: teroristai sunaikino ištisą armijos batalioną
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE