Lietuviai skinasi kelią į Anglijos salės futbolo elitą1541

Delfi.lt ir Tiesa.com inf.   |   2012-05-01
Lietuviai skinasi kelią į Anglijos salės futbolo elitą
Lietuvių ekipa kovos dėl patekimo į elito divizioną.

Lietuvių suburtas „Kaunas FC“ klubas keičia Anglijos salės futbolo istoriją. Lietuviai tapo „The FA National Futsal League Div-2“ nugalėtojais ir papildė savo kolekciją jau trečiu titulu, rašė Delfi.lt.

Birželio 3-ią dieną „Kaunas FC“ klubas žais su Anglijos aukščiausios salės futbolo lygos silpniausia „Enfield“ komanda dėl kelialapio į Elito divizioną - „The FA National Futsal League Div-1“, kurios čempionai atstovauja Anglijai UEFA salės futbolo taurės (Futsal Cup) turnyre. Tai yra salės futbolo Čempionų lyga.
Praėjusį savaitgalį Glosterio „Leisure Sport“ centre vyko lemiamas - 5-as „The FA National Futsal div-2“ čempionato - turas. Po ketvirto turo „Kaunas FC“ pagrindinius konkurentus „Gloucester Futsal Revolution“ komandą lenkė tik 2 taškais. Rungtynėse stebėjo Anglijos futbolo federacijos atstovai.

„Kaunas FC“ šventė pergalę rezultatu 4:3. Komanda pademonstravo kovingumą ir žaide komandinį futbolą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Vytautas Skarna (pirmo kėl. 8-ą), Vitalijus Macijauskas (pirmo kėl. 12-ą), Eimantas Meidus (antro kėl. 6-ą) ir Saulius Bertašius (antro kėl. 12-ą minutėmis). Beje, anglams pavyko sušvelninti rezultatą iki minimalaus 3:4, likus vos 10 sek. iki antro kėlinio pabaigos.

E. Meidus ir V. Skarna su 15 įvarčių šį sezoną tapo rezultatyviausiais ne tik klubo, bet ir visos lygos žaidėjais. Kituose turo susitikimuose „Kaunas FC“ 6:0 sutriuškino „University of Plymouth Futsal Club“ komandą, 2:3 pralaimėjo „Reading Futsal Club“ ekipai ir 4:2 įveikė „Maccabi GB“ futbolininkus.

Žymos: Anglija, Futbolas