Lietuva

Teskto dydis: A+ A-

Košmarą Kauno daugiabutyje sukėlęs paauglys: “Buvau girtas ir nieko neatsimenu”

\"Lietuvos rytas\" ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-28
Košmarą Kauno daugiabutyje sukėlęs paauglys: “Buvau girtas ir nieko neatsimenu”
Taip atrodė liepsnų apimtas butas Kaune.

"Buvau girtas ir nieko neprisimenu", - teisme pareiškė 17-metis, kuris laikomas pagrindiniu įtariamuoju dėl naktį į sekmadienį Kaune surengtos ugnies atakos, rašo „Lietuvos rytas“. Jis suimtas dviem mėnesiams.

Kauno policijos pareigūnai rezultatu 3:2 laimi prieš įtariamus padegėjus - jie sučiupo tris jaunuolius, o dviejų dar ieškoma. Tarp pastarųjų - vakar teismo suimto moksleivio brolis 22 metų Martynas Sasnauskas. Vos sužinojęs apie brolio sulaikymą jis pradingo. M.Sasnausko paieškai mestos didelės kriminalistų pajėgos, tikrinamos galimos jo slėptuvės, tačiau sekliai neatmeta, kad vaikinas gali būti išvažiavęs į užsienį.
Padegimu įtariamą 17-metį pareigūnai namuose sulaikė sekmadienio vakarą, nepraėjus nė parai po tragedijos. Bet kaunietis iškart pasiskundė prasta savijauta – tai esą gali būti sumušimo pasekmės. Šeštadienį vėlai vakare vaikinas buvo atvykęs į Baltų prospekte esantį butą, kuriame maždaug 10 jaunuolių triukšmingai šventė gimtadienį.
 
Tarp svečių kilo konfliktas, todėl atvykėlis buvo sumuštas ir išvytas iš vakarėlio. Jis kreipėsi pagalbos į medikus, o vėliau surezgė keršto planą ir sulaukęs pastiprinimo sugrįžo. Kerštautojai prie paauglio skriaudikų buto pasirodė nešini talpykla su benzinu ir paskambino į duris. Kai jas atidarė bute buvę jaunuoliai, užpuolikai šliūkštelėjo degiojo skysčio į vidų, apipylė juo vieną žmogų ir uždegė žiebtuvėlį.
 
Apipilstasis benzinu žuvo, dar trys jaunuoliai liepsnų prsipausti iššoko per balkoną. Padegtas butas buvo 7-ajame aukšte. Visi trys išgyveno, tačiau dviejų vaikinų būklė yra sudėtinga. Iš viso per užpuolimą buvo sužeista 11 žmonių. Tarp sužeistųjų yra septyniolikmetė mergina bei du senoliai, apsinuodiję smalkėmis.
 
 
 

Žymos: Nusikaltimas, Kaunas

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Lietuvoje baiminamasi Rusijos provokacijų

Šių dienų naujovės neaplenkė ir Bažnyčios

Euro belaukiant: kainos kyla smarkiai

Lietuvoje baiminamasi Rusijos provokacijų Šių dienų naujovės neaplenkė ir Bažnyčios Euro belaukiant: kainos kyla smarkiai
 

55 procentai lietuvių stato už Lietuvos pergalę prieš JAV

Girtas pareigūnas mirtinai partrenkė du pėsčiuosius

Seimūnai baus posėdžių nelankančius kolegas

55 procentai lietuvių stato už Lietuvos pergalę prieš JAV Girtas pareigūnas mirtinai partrenkė du pėsčiuosius Seimūnai baus posėdžių nelankančius kolegas
 

Rusija nori bausti išvengusius sovietų armijos

NATO stiprins pozicijas Lietuvoje

Mirė garsus aktorius Donatas Banionis

Rusija nori bausti išvengusius sovietų armijos NATO stiprins pozicijas Lietuvoje Mirė garsus aktorius Donatas Banionis
 

Į privačius darželius vaikus leidžiantiems tėvams – kompensacijos

Lietuviai aktyviai aukojo Ukrainos kariams

Šalies mokyklos džiaugėsi sulaukę daugiau pirmokų (papildyta)

Į privačius darželius vaikus leidžiantiems tėvams – kompensacijos Lietuviai aktyviai aukojo Ukrainos kariams Šalies mokyklos džiaugėsi sulaukę daugiau pirmokų (papildyta)
 

Verslininkai jau dangstosi euru

Sulaikytas ieškomiausias galvažudys 

Pirkėjai džiaugiasi atpigusiomis maisto prekėmis

Verslininkai jau dangstosi euru Sulaikytas ieškomiausias galvažudys Pirkėjai džiaugiasi atpigusiomis maisto prekėmis
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE