Lietuva

Teskto dydis: A+ A-

Girtą vaiką pagimdžiusiai moteriai leista auginti kūdikį1045

Delfi.lt ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-09
Girtą vaiką pagimdžiusiai moteriai leista auginti kūdikį
Moteris prieš gimdymą išgėrė "kelias taures sidro".

Rokiškio rajono medikus ir vaiko teisių apsaugos specialistus sukrėtusi gimdyvė, pagimdžiusi kūdikį, kurio kraujyje rastos 2 promilės alkoholio, tikina pasiryžusi atsisakyti alkoholio ir deramai rūpintis savo vaiku. Taip DELFI sakė Rokiškio savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Anfisa Silivanova.

Po to, kai detoksikuotas kūdikis su mama iš ligoninės be vaiko teisių apsaugos specialistų žinios buvo paleistas namo, specialistai surengė skubų pasitarimą, kurio metu nuspręsta moteriai, kuri pripažino savo klaidą ir tikino norinti pakeisti gyvenimo būdą, suteikti antrą galimybę. Tiesa, moteris dvi savaites buvo akylai stebima socialinių darbuotojų, kurios šeimos namuose lankėsi po du kartus per dieną.
Penktadienį surengto antro pasitarimo metu padaryta išvada, kad šiuo metu nėra jokių prielaidų iš motinos atimti vaiką. Anksčiau moteris yra prisipažinusi vaiko teisių apsaugos darbuotojams, kad būdama nėščia dėl ko nors susijaudinusi išgerdavo sidro arba alaus.
 
„Bendravome su gydytoja, kuri stebi kūdikį. Ji sakė, kad viskas tvarkoje, kūdikis prižiūrimas, pamaitintas. O ir pati moteris, turinti sveikatos problemų, savo iniciatyva, be mūsų pagalbos kreipėsi į šeimos gydytoją. Namai sutvarkyti, vaikas užregistruotas. Ir toliau šeimą stebėsime – socialinė darbuotoja vis dar lankysis dažnai. Žinoma, stengsimės, kad žmogui nebūtų įtampos – vieną dieną gal ji užbėgs du kartus, kitą – vieną. Labai svarbu tokiais atvejais „neperspausti“, kad neišbalansuotume žmonių“, - Delfi.lt teigė A. Silivanova.
 

Žymos: Šeima, Rokiškis

Komentarai

Kiti rubrikos straipsniai

Sulaikytas ieškomiausias galvažudys 212

Pirkėjai džiaugiasi atpigusiomis maisto prekėmis291

Premjerą supykdė lenkai (papildyta)307

Sulaikytas ieškomiausias galvažudys Pirkėjai džiaugiasi atpigusiomis maisto prekėmis Premjerą supykdė lenkai (papildyta)
 

Laukiama atleidimų bangos 495

Taupo, nes bijo euro341

Laukiama pirkėjų Iš Rusijos anplūdžio386

Laukiama atleidimų bangos Taupo, nes bijo euro Laukiama pirkėjų Iš Rusijos anplūdžio
 

Lietuviai už Eutanaziją 321

Rusija grasina Lietuvai bombardavimu 5051

Karštos vasaros kaina – sudegę namai ir apgadinti automobiliai 388

Lietuviai už Eutanaziją Rusija grasina Lietuvai bombardavimu Karštos vasaros kaina – sudegę namai ir apgadinti automobiliai
 

Populiariausia žiemos atostogų kryptis – Ispanija 311

Blogasis scenarijus: užfiksuotas antrasis kiaulių maro atvejis355

Karščio aukos ir skenduoliai  326

Populiariausia žiemos atostogų kryptis – Ispanija Blogasis scenarijus: užfiksuotas antrasis kiaulių maro atvejis Karščio aukos ir skenduoliai
 

Kuo Lietuvai gresia Rusijos kerštas? 396

Laukiama 33 laipsnių karščio 517

Lietuvos paštas pabrangino siuntas 382

Kuo Lietuvai gresia Rusijos kerštas? Laukiama 33 laipsnių karščio Lietuvos paštas pabrangino siuntas
Visi rubrikos straipsniai


Daugiau TIESOJE