Pramogos

Lietuvoje pradėta atranka į „Euroviziją“

2012-02-08, Sigita Limontaitė, tiesa.com
Lietuvoje pradėta atranka į „Euroviziją“
Šiais metais "Eurovizija" vyks Azerbaidžano sostinėje - Baku
Pirmajame atrankos į šių metų „Euroviziją“ etape žiūrovus ir komisiją savo balsu sužavėjo atlikėjas “Beissoul”. Kartu su juo į atrankos finalą pateko „The Independent“ ir „Multiks“. Pasirodymus vertinusi komisija kai kuriems atlikėjams negailėjo karčių žodžių.
 Atrankos metu labiausiai sukritikuoti buvo grupė „Multiks“ bei V. Maksvytis. Komisijos narys Aras Vėberis išreiškė nepasitenkinimą „Multiks“ pasirodymu. Buvęs „Naktinių personų“ narys apibarė dalyvius ir teigė, jog jie ne tik nemoka reikiamai groti gitara, bet ir dainuoti pagal fonogramą nepasiruošę, tačiau jo komentarai nesutrukdė grupei patekti į finalą. V. Maksvytis komisijos narius nuvylė dar labiau. Rosita Čivilytė šio pasirodymo apskritai nekomentavo, o kitas komisijos narys – Raigardas Tautkus atvirai išsakė, jog atlikėjas yra neprofesionalus ir nepasiruošęs konkursui. Vaikiną komisija įvertino bene mažiausiu balu pusfinalyje – trejetu.
Dėl grupės „The Artrace“ pasirodymo komisijos narių nuomonės išsiskyrė. Jų daina bei pasirodymas apžavėjo tik Samą bei Merūną. Tiek komisiją, tiek žiūrovai liko pakerėti išskirtinio balso savininko – Beissoul pasirodymu. Jis pavadintas baltaodžiu, turinčiu afroamerikiečio bliuzo atlikėjo balsą. Beissoul be didelės konkurencijos užėmė pirmąją pirmojo pusfinalio vietą ir gavo tiesioginį kelialapį į finalą, į kurį keliaus drauge su „The Independent“ bei „Multiks“.

Grįžti

Komentarai

Vardas*:
El.paštas*: (nebus rodomas)
Komentaras*:
Apsaugos kodas*:
 





Reklama

Daugiau TIESOJE